Wypoczynek nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi

Jedną z godnych zainteresowania ofert rekreacyjnych jakie udostępnia województwo świętokrzyskie stanowi ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Usytuowane na Wzgórzu Koneckim w sąsiedztwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe zapewniają bardzo piękne walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół Zalewu zapachy olejków sosnowych tworzą charakterystyczny mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy układu oddechowego.
Urlopowicze odwiedzający Sielpię, którzy preferują aktywną formę urlopu mogą bez kłopotu zorganizować sobie wiele wycieczek do najbardziej ciekawych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do ciekawych miejsc, które koniecznie warto zobaczyć należy dla przykładu, Park Jurajski w Bałtowie, szczyt Łysicy a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin. Na gości wypoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznaczone trasy rowerowe, które prowadzą po najpiękniejszych zakątkach leśnych Wzgórza Koneckiego.Urlop w ośrodku znajdującym się w Sielpi to doskonała oferta polecana zarówno dla rodzin z najmłodszymi dziećmi jak i seniorów. Nie licząc możliwości wypoczynku na piaszczystej plaży i kąpieli w akwenie mogą liczyć na wiele ciekawych atrakcji, które uprzyjemnią im pobyt nie wyłącznie podczas upalnych, ale nawet chłodniejszych dni.
Bardzo dobrą ofertę dla gości doceniających spokojny wypoczynek z dala od gwaru miejskiego bez wątpienia stanowić mogą domki letniskowe zlokalizowane tuż przy zbiorniku wodnym. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu gwarantują bardzo dobre warunki noclegowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już trzeba zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję super bazy lokalowej podczas nadchodzącego urlopu.


Sporo informacji znajdziesz pod tym adresem:: Sielpia noclegi polecam a świetna miejscówka